Dotaz paní Vlasty z Valašského Meziříčí

Profesorka PhDr. Monika Švarcová a docentka MUDr. Pavla Thomas Ječmínková radí naší čtenářce Vlastě v našem cyklu: Co mám dělat, když...?

 

Paní Vlasta:

Co mám dělat, když mi můj milenec ukousl pravou bradavku a teď mám strach, že na to manžel přijde. Mám se mu přiznat?

 

Profesorka

Přiznat se k nevěře je rozhodně čestné a chválihodné rozhodnutí. Má několik výhod, budete si moci i nadále vážit sama sebe a zachováte se čestně. Navíc můžete manželovi nabídnout, aby vám ukousl i druhou bradavku a tím zase vaše ňadra dostanete do estetické rovnováhy. Nicméně tento postup má i své nevýhody. Co myslíte paní docentko?

 

Docentka

Přesně jak to říkáte paní profesorko, přiznat nevěru je riskantní, manžel nemusí nabízenou bradavku jako akt pokání pochopit, může vám dát facku, může vám dokonce ukousnout celé ňadro, může se s vámi rozvést, neplatit vám alimenty na děti, zažádat o střídavou péči, může vám být nevěrný a najít si mladší ženu a začít mávat předmanželskou smlouvu, připravit vás o dům, auto, zahradu a ve finále i o vašeho milence, budete muset jít do práce...

 

Profesorka

Dost to už stačí, to je hrozné! Ale je to pravdivé, místo aby si vás vážil za váš čestný postoj, může se celá situace vyvinout opravdu tak, jak paní docentka ze své dlouholeté praxe popisuje. Možná, že si teď některé naše věrné čtenářky říkají: Ať se přizná, ať jí zmlátí, ať jí tu druhou bradavku klidně sežere a ukousne jí celé prso, děvce!

 

Docentka

Promiňte, že vám do toho vstupuji, ale ze své klinické praxe vím, že některé věrné pacientky, které mají nevěrné muže, takto opravdu uvažují a ostatní ženy ve skutečnosti nenávidí. Je to velmi radikální situace a já bych spíše doporučovala se jí vyhnout. Vlasto, raději si zkuste najít výmluvu nebo nějaké rozumné vysvětlení, třeba že vám ji ukousl pes nebo policista. Brutalita některých policejních zásahů je někdy opravdu neúnosná, a tak vaše vysvětlení bude působit důvěryhodně. Pokud je váš pan manžel starší člověk a již si tolik nepamatuje, můžete mu klidně říct, že vaši bradavku kdysi ukousl on sám při vášnivém sexu a tou vzpomínkou naopak opět rozproudit vaše milování.

 

Profesorka

Ano, to je výborný nápad, ale co když je to mladší muž s dobře trénovanou pamětí? Anebo má schované akty své manželky? Co pak radíte milá kolegyně?

 

Docentka

Pak bych se naprosto elementárně vrátila k variantě policista, pes nebo jiný úraz.

 

Profesorka

Ano, to je i můj názor. Anebo bych se ani nebála jít do nějakého malého roztomilého implantátku. Jestli jste manuálně zručná a pokud milá Vlasto ráda pijete víno, vyřezejte si chybějící bradavku z korkového špuntu a nalepte si jí. Může to být nakonec i milé osvěžení ve vaší milostné předehře, když vám občas upadne, manžel jí nasliní a znovu přilepí, ani si neuvědomí, že něco nehraje.

 

Docentka

Do budoucna bych vám pak chtěla poradit, abyste se vyhýbala typu muže pittbull a spíše šla do typu jorkšírek nebo bišonek.

 

Profesorka

Vy znáte moje typologii mužů?

 

Docentka

Samozřejmě, kdo by nečetl vaší studii Das Typologie der männlichen Sexualpartner von Hunden, publikovanou berlínskou unverzitou v roce 1972.

 

Profesorka

Tato typologie velmi usnadní ženám najít vhodného sexuálního partnera. Pokud byste si chtěla mojí knihu v populární podobě pod názvem Každý muž je tak trochu pejsek, přečíst, napište a ráda vám jeden výtisk zašlu.

 

Docentka

Můžeme vám přibalit i moji knihu, která se jmenuje Každá žena je tak trochu kočička, která obsahuje sexuální typologii žen. Poštovné je 120 kč a cena obou knih se slevou 1260 Kč.

 

Profesorka

Anebo se obraťte na naší odbornou seznamku, kterou s paní doktorkou supervizujeme, a my vám už nějakého hodného mazlíčka, co nekouše, najdeme.

 

Docentka

A nezapomeňte nám napsat, jak to dopadlo, jistě to bude zajímat nejen nás, ale i naše čtenáře.

 

Nevíte, co máte dělat, když...? Pište, faxujte, mejlujte, telefonujte, rády vám odpovíme.

Vaše doktorka Švarcová a docentka Thomas Ječmínková.