Horoskop na kdykoliv pro vás připravila naše gastro-schizo-metal ezoterička Dolores

Beran 21. 3. až 20. 4. 

Zkuste se dívat na život pozitivně, i když se vám zdá, že na něm nic pozitivního kromě důchodu a posmrtného života není. Váš pesimismus je způsobený rýmou, migrénou anebo postavením hvězd v podivném temném režimu. To, co vás zneklidňuje, nemá žádnou reálnou příčinu. Ale v souhvězdí Divokých zvířat se dostal do konfliktu Ohnivý pes s Prošlou psí konzervou a ta mu způsobila zažívací potíže spojené s častým dávením. Tato transakce na noční obloze způsobuje vaši podrážděnost a rozladěnost. Nedejte se. Už se blíží Velký veterinář s hvězdnými antibiotiky, který Ohnivého psa vyléčí a jeho vztek uhasí. V druhé polovině měsíce pak přijdou dny a pocity hebké jako lehounký vánek a osvěžující jako dobře vychlazená dvanáctka. Budete se mít dobře!  

 

Býk 21. 4. až 21. 5. 

Připadáte si jako vlajka ve větru, která nechce vlát a kvůli nějakému podivnému státnímu svátku sebou cloumat v povětří. Nenechte se ovládnout pasivitou a neklesejte na mysli. Vlát ve větru můžete aktivně, vy jste vlajka, vy jste ta lehká textilie, která rozhoduje, kam se napne, kde se prohne a komu udělá radost. Vlajte na počest dobrých věcí, milých lidí, magických nocích a jasných svítání. Vítr může být váš spojenec a pomocník. Máte sílu, máte drajf, máte esprit, jste silní, volní a máte úžasné pohyby. Souhvězdí Rozparáděné hýždě na vás vesele pomrkává a nabádá vás k větší aktivitě, k hlubší radosti a bezmezné důvěře v sebe a ve své šťastné hvězdy. Nebojte se!

Blíženci 22. 5. až 21. 6. 

Kdo nic nedělá, ten nic nezkazí. Váš úspěch není měřen tím, co se vám nepovedlo, ale tím, co se vám povedlo. I pokusy, i když zdánlivě nepodařené, jsou cennými body. Život, který žijete, je jen váš. Vám ho přidělil Velký stvořitel, je to váš dar a vy si s ním můžete dělat, co chcete. V souhvězdí Malátné panny dočasně pohasla v tomto lunárním období Hvězda stříbrné přezky na pravé botě a to je důvod, proč někdy klesáte na mysli. Tato setmělá hvězda vás táhne k zbytečnému sebezpytování a vzdaluje vás od reality. Ah Bože ne! Rozestavte hrnce na plotnu, nakrájejte mrkev a brambory, naporcujte na kusy krocany a uvařte slavnostní oběd. U tabule nebude nikdy sami. Někde je někdo, kdo vás má rád. Číhá na vás a pozoruje vás schovaný za stromem.

 

 

Rak 22. 6. až 22. 7. 

Ohlížíte se zpátky a teskníte po tom, co bylo a co už nebude. To nedělejte nebo se z toho zblázníte. Teď je zima. No a co? V zimě je zima a v létě bude léto, nepoddávejte se marným vzpomínkám. Jděte naplno do toho, co vám přináší každý den. Laskavý Mentor vás ale i chválí. Jak vy jste neochvějní ve své víře v to, co je dobré. Jak jste neústupní v tom, co vás láká, ale vy cítíte díky svému smyslu pro spravedlnost a pro čest, že to není správné a prostě to neuděláte a neuděláte, i kdyby vám za to zaplatili. Hvězdné nebe se chvěje radostí nad tím, jak jste morální a vzorní. Držte se toho. Nebeský účetní vám připisuje body k dobru, které se vám v budoucnu zhodnotí. Když vám bude smutno, ponořte se do vody.  

Lev 23. 7. až 22. 8.

Nemůžete všechno ovlivnit, něco je prostě jen osud. Když jsem o vás, o lvech, naposledy mluvila s hvězdami, řekly mi, že procházíte obdobím, které je nesmírně šťastné, jen je třeba si to uvědomit. Vládnete světu zvířat a vaše hříva je hustá a lesklá, vaše zuby špičaté a ostré a v lovu se vám daří. Jen prosím, nechte žít i ostatní. Nemusíte lovit každý den. Rozvalte se pod strom, protáhněte svoje packy a sněte sny o malých kočičkách. V souhvězdí Dobře nažraného lva dochází v tomto období ke zklidnění. Lev se klaní božskému Slunci a děkuje mu za vše, čím ho obdarovalo. A Slunce si od něj půjčuje jeho zlatavou hřívu, aby se s ní v zimě trochu zahřálo a neochraptělo. Všechno je v nejlepším pořádku, buďte klidní, odpočívejte a nestresujte.

Panna 23. 8. až 22. 9. 

Zdá se vám, že všechno jde samo a hladce, že máte návaly energie, které vás štvou jak uhoněného psa a nutí vás ke stále větším a lepším výsledkům. Běžíte snadno, rychle a lehce, ale s vyplazeným jazykem. Nebo jste trochu nervózní, unavení a nestále očekáváte, co se zase stane? Je to jak na houpačce. Malátná panna se střídá se svojí sestrou Workoholičkou. Proto je ve vás ten neklid. Některé panny jsou nahoře, jiné dole. Ale všechno se to zase mění. Malátné panně se zase rozsvítí na pravé botě její pravá přezka a bude vás všude plno. Workoholičce vypadne notebook z rukou, začne chytat nebeský svit do dlaní a přihlouple se smát na hodně silovou hvězdu Manažera ve spodním prádle, a vy si odpočinete. Pijte v tomto období hodně čaje, vykašlete se na bylinky, kupte si kvalitní černý čaj, cmrdněte si do něj rum nebo vodku, jezte hodně ovoce a syrového masa a uvidíte, ono to nakonec nějak půjde. Nezapomeňte se dobře starat o vaše boty, přišlápnutá tkanička nebo rozšmajdaný podpatek by se vám mohly pěkně vymstít.

Váhy 23. 9. až 23. 10.

Milé váhy, že vy byste nejraději trávily celé dny rafinovanými milostnými hrami! Rozdělat oheň, rozfoukat ho, ale pak se otočit zády k dobře opečeným špekáčkům, kopnout do kelímku s hořčicí, rozšlápnout chleba a odletět jako ptačí dravec směrem k temnému lesu, to je vaše touha a přání, vaše nutkání, pozlobit, rozškrábat a utéct. Nemůžete za to. Vaše hvězda, která vás ochraňuje, Sladká záře má právě neštovice, chytla je od Zelenoušťávuzavokádamilujícího Draka. Ona si to Sladká záře pořád, ale pořád škrábe. Lékárnice jí sice nabídla tekutý pudr na ochlazení puchýřků, ale Sladká záře, která si velice zakládá na svém vzhledu, ho odmítla. Takže teď se společně se Zelenoušťávuzavokádamilujícím Drakem, který se pudrem také ze solidarity nepomazal, svíjejí oba na obloze, škrábají se a nutí je to foukat lidem do hlavy rošťárny.

 

 

Štír 24. 10. až 22. 11. 

Milí štíři, že vy byste nejraději trávily celé dny rafinovanými milostnými hrami! Rozdělat oheň, rozfoukat ho, ale pak se otočit zády k dobře opečeným špekáčkům, kopnout do kelímku s hořčicí, rozšlápnout chleba a odletět jako ptačí dravec směrem k temnému lesu, to je vaše touha a přání, vaše nutkání, pozlobit, rozškrábat a utéct. Nemůžete za to. Vaše hvězda, která vás ochraňuje Zelenoušťávuzavokádamilující Drak má právě neštovice, chytl je od Sladké záře. On si to Zelenoušťávuzavokádamilující Drak pořád, ale pořád škrábe. Lékárnice mu sice nabídla tekutý pudr na ochlazení puchýřků, ale protože Sladká záře, jeho vesmírná spřízněná duše,která si velice zakládá na svém vzhledu, pudr odmítla, ani Zelenoušťávuzavokádamilující Drak se pudrem ze solidarity nepomazal, takže teď se svíjejí oba na obloze, škrábají se a nutí je to foukat lidem do hlavy rošťárny.

 

Střelec 23. 11. až 21. 12. 

A do prdele! Život vás teď zkouší, ale vy odoláváte. Skousněte, držte se a nepouštějte se vašeho prkna, i když jste z něj spadli. Hvězdy jsou vám příznivě nakloněné a vlny vás nakonec donesou na to správné místo. Velká palma, která kraluje a velí jižnímu nebi, vás v tomto období bere pod svou ochranu. Zavřete oči, změňte se v opici a vyšplhejte do jejích listů. Tam se položte na záda jako vítr do koruny stromu a houpejte se. Občas se natáhněte a nezapomeňte se nakrmit exotickým, tropickým ovocem. Nabírejte síly, odpočívejte a jděte si za svým cílem. Neztrácejte ho z očí, pokud se z koruny Velké palmy podíváte směrem na obzor oceánu, už tam v dálce jistě uvidíte loď s veselou barevnou vlajkou na stožáru, která vás za doprovodu racků, kormoránů, holubů a létájících malých mořských veverek jede zachránit.

 

Kozoroh 22. 12. až 20. 1. 

Co vy všechno děláte pro ostatní! Myslíte na ně, pečujete o ně, zavazujete jim rány, lechtáte je na chodidlech, obíháte slevy, taháte nákupy, leštíte auto, investujete, bojíte se, proděláváte a zase vyděláváte, mícháte masti a sbíráte byliny, vyhrabáváte ze sněhu houby, stopujete srnečky, srnčice a ostatní zvěř, krmíte je, aby nehladověly, šijete jim boty, aby jim neomrzla kopýtka, chytáte do lasa divočáky a budujete pro ně obrovské prasečí přírodních rezervace a safari dřív než je myslivci ochraňující lidi vystřílí, sháníte granty, sháníte biogranty, sháníte ekogranty, nebojte se, hvězdy to všechno dobře ví a cení si toho. Je jim jasné, že vy nemůžete jinak, než se starat.

Souhvězdí Meditující lišky vás v tomto období směruje k duchovním cvičením. Zve vás k relaxačnímu pobytu v nebeském prostoru s vyhřívanou řekou a léčivými kameny. Na každém kameni zde sedí jedna moudrá meditující liška a duchovně cvičí. Neodmítejte to. Připojte se k nim.

Vodnář 21. 1. až 20. 2.

Bytost, která vás v těchto dnech po nocích navštěvuje, není, jak správně tušíte, z tohoto světa. A není to ani dron a ani pták, přestože přistává na římse vašeho pootevřeného okna a leze vám do bytu. A není to ani okřídlený zloděj. Je to anděl. Nenechte se zmást jeho nehezkým vzhledem. Husí křídla a obnošená tepláková souprava jsou jeho nutnou výbavou, jinak by ho ulovili lovci andělů a byl by s ním konec. Postavení hvězd do tvaru dobře zralé osmičky napomáhá v těchto dnech všemu magickému a tajemnému. Zeptejte se anděla na co chcete, mluvte s ním otevřeně a bez obalu, jen se s těmito zkušenostmi nesvěřujte svému psychiatrovi a raději ani kolegům v práci.

Nemuseli by vám dobře porozumět. Také se nesnažte anděla ulovit a sníst ho. Jakmile začnete mít pocit, že vás po nocích navštěvuje obrovská husa, jděte okamžitě od toho. Vemte si prášky na spaní a věnujte se se zvýšenou pečlivostí realitě. Podívejte se na vás účet, navštivte nákupní galerie nebo příbuzné a vyhýbejte se všemu spirituálnímu jako čert kříži aspoň osm dní. Jakmile tento stav zase odezní, pootevřete okno a čekejte na bytost z jiných světů s husími křídly a v obnošené teplákové bundě, jistě zase přiletí.

 Ryby 21. 2. až 20. 3.

Tyto dny jsou ve znamení vody, takže vaše médium. Radujte se ze sněhu, choďte plavat do vyhřívaných bazénů a zajeďte si k moři nebo do lázní. Vaše mysl, duše i tělo touží po něčem čistém a průzračném, osvěžujícím. Tak dobře, zpátky do reality, napusťte si vodu do vany a rozpusťte si v ní kuchyňskou sůl.

Drobnosrstá Rýžovatka hvězda s podivnou minulostí a špatně čitelnou současností ovlivňuje v těchto dnech váš osud. Buďte na pozoru a raději nic nedělejte. Vemte si dovolenou, nechte si napsat neschopenku nebo se prostě jen v práci slušně omluvte, že kvůli konstelaci hvězd do práce nemůžete. Každý průměrně duchovně naladěný šéf to pochopí a ten, který to nepochopí, ten vám radost a štěstí stejně nepřinese. Drobnosrstá Rýžovatka je sice pokušitelka, ale zároveň se nám snaží ukázat, co je na naší cestě životem důležité a co méně. Napojte se na ní. A pohybujte se po ostří života s ohebností světla. Když na něm nesetrváte, když z něho lehce sklouznete, nepořeže vás.