Informace o nás

Vzhledem k tomu, že náš časopis není pouze lajf stajlovým časopisem, ale nabízí i hlubší téměř mystický ponor do běžných skutečností, třetí oko je zde rozhodně na místě!
Halucinací k jasnozřivosti!

Naší silnou stránkou je otevřenost, neurotická zodpovědnost, militantní upřímnost. Můžete se na nás obrátit úplně se vším, co vás napadne. My vás neodsoudíme, nezavrhneme, jen v případě, že vaše nápady budou v rozporu s platnými zákony, vás nahlásíme bezpečnosti. 

Svoboda je naše největší svoboda!

S jednotlivými projekty vás budeme postupně seznamovat.

 

 

Upřímné slovo editora

 
Asi to nevypovídá úplně o mém duševním zdraví - anebo naopak to vypovídá přesně o mém duševním zdraví - abych si znovu navodila pracovní návyky, rozhodla jsem se, že každé dopoledne budu "jako" chodit do práce, do "jako" redakce a budu dělat "jako" web. 
Když budu nemocná, zavolám si "jako" do práce a omluvím, že mám angínu a jsem nemocná a "jako" šéfredaktorka Hanka, si pak řeknu: 
Jasně, Renuš vylež se, on to to tady nějakej čůrák rád vodře za tebe, když ty jsi nemocná... 
 
Nejvíc se těším, až si budu "jako" dávat výpověď ...
 
Asi to nevypovídá úplně o mém duševním zdraví - anebo naopak to vypovídá přesně o mém duševním zdraví - ale tenhle web jsem si založila, protože jsem bez práce a protože si chci dokázat, že to dokážu - ano, je to výzva a já to dám! Je to prostě jeden z mých quick stepů, abych si zase nahodila sebevědomí a necejtila se, jak opuštěnej pes, ale abych si připadala jako někdo, kdo dokáže "pracovat" sám bez formální podpory a supervize, takovej malej start ap ap dejt andrgraund. Tak proč ne. Pank a andrground nejsou žádná mrkev! 
 
Dokážu to! Je to výzva! 
Jsem trenérův miláček a trenérova jednička a hodně si věřím. Tak dobře, je to trochu maniakální, ale nijak to nepřekračuje standard maniakálnosti, jak ho znám z korporace. Jen věřím, že tohle má větší smysl a přinese to třeba někomu radost nebo potěšení. 
 
Mým trenérem je bůh, jak aspoň pevně doufám a věřím. 
 
Všechny projekty jsou ve svých počátcích maniakální, anebo se to od nich aspoň očekává.  A toto je můj projekt, můj naprosto fatální, existencionální projekt, abych nezešílela, nespadla do deprese a nezemřela nevyužitá.    
 
Myslím, že jsem na ten dekadentní pozitivismus prostě dobře trénovaná a že by byla škoda nevyužít toho, co jsem se naučila.
 
Vaše Renata
 

Poselství mašim čtenářům!

Budeme nadšení, když se naši čtenáři budou na naši stránku pravidelně vracet, budeme se polévat v naší redakci šumivým vínem nebo naší šťastnou močí, pokud si to většina uživatelů bude přát, jestliže se nám podaří aspoň na okamžik zlepšít život našich uživatelů, navodit v nich slastnou euforii, radostné pocity a rozeznít všechny sladké tóny chuťových pohárků jejich duše, být jim partnerem, pomocníkem, přítelem a rádcem na cestě jejich nelehkým životem. 

Kdo má život lehký, ten sem jistě nechodí.