Re: Prsa

Redakce odpovídá ... | 25.06.2016

Milý Filipe,

děkujeme za Váš opravdu pikantní dotaz, hádejte.
a/ obě ňadra má přírodní
b/ obě ňadra má z gumy
c/ jedno ňadro má přírodní, druhé z gumy.

Odpověď c/ je správně. Nebudeme ale prozrazovat které, jestli pravé nebo levé, zde necháme prostor Vaší fantazii.

Možná by Vás zajímalo, co k tomu Dolores vedlo.
Když ještě Dolores nebyla světově uznávaná a na trhu dobře etablovaná vědma, pracovala jako prodavačka v jednom řetězci maso - uzeniny. Zde amatérsky a zcela zdarma věštila nakupujícím zákazníkům z masa. Bohužel Ti, kterým se věštby nelíbily, se do řetězce nevraceli. Proto dostala Dolores výpověď.
Tím se dostala do tak těžké finanční krize a také do deprese, že se přihlásila do jednoho ne zcela legálního projektu, do srovnávací studie přírodních a artificielních ňader. Bohužel netušila, že smlouva, kterou podepsala, se týká pouze ňadra jednoho.

Nyní je Dolores uznávanou a finančně saturovanou astroložkou, a tak se obrátila na hvězdy s dotazem, zda- li si má přírodní ňadro nechat přeoperovat na silikonové (Zapomněla jsem říct, že studie, kterou financovalo ministerstvo zdravotnictví, testovalo ňadra z gumy tak, jak jí běžně znáte třeba ze školy jako pomůcku při gumovaní nepovedených čar obyčejnou tužkou, je tedy velmi tvrdé a opravdu trvanlivé! Dnes trochu problematizovaný silikon se ještě nepoužíval.) Hvězdy tento nápad Dolores však důrazně rozmluvily!

Dolores dnes používá kvalitní spodní prádlo, a tak rozdíl mezi jejími ňadry při běžném kontaktu prakticky nepoznáte. A o tom, co nabízí Dolores v intimním kontaktu si můžete, milý Filipe, nechat zdát.

Vím, že jeden z jejích intimních přátel, byl naprosto sexuálně, emocionálně, mentálně i existencionálně šokován, když mu Ester svým gumovým ňadrem vygumovala před jeho očima deník, který si psal od roku 1854 do teď, prozřel, začal se věnovat konceptuálnímu umění a později odjel do Tibetu, kde sype se vzpomínkou na Dolores, která mu ukázala pomíjivost v celé její nahotě, mandaly z písku, které pak rozfouká vítr...

Jste dojatý? Cítím ve Vás citlivou duši, věřím, že ano.

Vaše také trochu dojatá redakce.

Dolores je úžasná žena a jsme opravdu rádi, že pro nás věští. Její duchovní energie a charisma prostupuje celou touto stránkou a přesahuje, až do duší našich čtenářů...čechrá jim vlasy jako jarní vítr, líbá je na čelo a gumuje v jejich paměti svým ňadrem (ano, ani teď neprozradím kterým, jestli pravým nebo levým) vše temné, šílené a špatné.

Ano, Doloresčino ňadro Vás zbavuje i takto na dálku karmické zátěže!

Přidat nový příspěvek