víkendový horoskop

 

Horoskop na tento víkend

Beran 21. 3. až 20. 4. 
Nepodceňujte se! Kdo se bojí nesmí do lesa a tento víkend je nakloněn v maximální možné míře všem vašim záměrům! 
 
Býk 21. 4. až 21. 5. 
Nad vaší duší se stahují temná mračna! Budete mít nutkání provádět něco zakázaného. Ať už podlehnete obžerství, opilství, nebezpečnému sexu, perverzní poezii nebo fetišistickému skulpturálnímu umění, myslete na následky!
 
Blíženci 22. 5. až 21. 6. 
Jste pod ochranou sedmiprsté prodavačky párků, dnes můžete sníst, co chcete a nepřiberete ani deko! Párky, klobásky, točený salám a jiné uzeniny dnes mohou ovlivnit váš život víc než si myslíte.
 
Rak 22. 6. až 22. 7. 
Raci, buďte sví. Akcentujte svojí osobnost dnes až k nesnesitelnosti. Vyzkoušejte, co vaše okolí vydrží a vězte, že vydrží hodně. Projevte se, nebojte se! Nic se vám nemůže stát, sv. Drzoun nad vámi drží ochranou ruku a fandí vám. 
 
Lev 23. 7. až 22. 8.
Nemyslete si, že jste neporazitelní. Buďte tvrdí! Někdo po vás jde, pomlouvá vás, vymýšlí si konspirační teorie, jejichž hlavním hrdinou jste vy. Poznáte ho podle toho, že nosí černé boty. Buďte nemilosrdní a sejměte ho!
 
Panna 23. 8. až 22. 9. 
V rodinném kruhu zavládne příjemná atmosféra. Pokud máte domácí mazlíčky, věnujte jim zvýšenou péči, dnes je ideální den na to naučit je mluvit. Pokud domácího mazlíčka ještě nemáte, utíkejte do množírny, k chovateli nebo do útulku a nějakého mazlíčka si okamžitě pořiďte!
 
Váhy 23. 9. až 23. 10.
O víkendu si milé váhy dejte pozor na uřknutí. Jakmile vás bude někdo sledovat déle než dvě vteřiny, otočte se k němu zády a třikrát po sobě šeptem zopakujte: mě nedostaneš, mě nedostaneš, mě nedostaneš.
 
Štír 24. 10. až 22. 11. 
Štíři, dnes a zítra buďte opatrní na jakékoliv jídlo, které začíná na písmeno ch. Například chleba, chlebíčky, chrupky, chumák, chunka, chachlik, chvédské koule s koprovou omáčkou, chvej žužu, chvestkový koláč, champus apod.  
 
Střelec 23. 11. až 21. 12. 
O tomto víkendu se zamilujete. Nevíme do koho a nevíme, jestli bude vaše láska šťastná nebo nešťastná, ale jedno je jisté, bude to láska! 
 
Kozoroh 22. 12. až 20. 1. 
Kozorozy, věnujte se adventnímu rozjímají. Nakupujte dárky, jděte na vánoční trhy a ztřískejte se tam vaječným likérem se skořicí, podívejte se Mikulášovi nebo Andělovi pod sukni, tahejte Čerta za ocas, nice se vám nestane!
 
Vodnář 21. 1. až 20. 2. 
Milí Vodnáři, váš víkend bude prozářený světlem. Hvězdy vám radí, abyste si zapálili aroma svíčky a užívali si advent. Pokud potkáte Mikuláše, Anděla a Čerta, ničeho se nebojte. Mají vás rádi a vaše dobré duše vás před čerty ochrání. Jestli, vás dnes osloví milá osoba, je to váš anděl. Držte se jí!
 
Ryby 21. 2. až 20. 3.
Ryby o víkendu se nikoho a ničeho nebojte! Mystické spojení mezi nebem a vodou právě nastalo. Vesmírná bohyně vás ochrání, ať uděláte cokoliv. Klidně si můžete vzít i ponožky do sandálů a stejně budete okouzlující.