8.12.2015

 

Horoskop na 8.12.2015

 
Beran 21. 3. až 20. 4. 
Buďte vytrvalí. Vaše chvíle přijde. Možná vám letos doma konečně dovolí, abyste zapálili vánoční svíčky. Na ten požár před dvěma lety je již zapomenuto! Zcela seriózně vám hvězdy vzkazují: Dnes je váš den odpuštění, odpusťte svým nejbližším a hlavně sami sobě.    
 
Býk 21. 4. až 21. 5. 
Máte předvánoční deprese? Docházejí vám peníze? Nepodléhejte tomu. Peníze jsou jen peníze. A obava, že dojdou, bude jich málo nebo už nikdy nikde žádné nevyděláte, je jen neuróza od ďábla. Nemáte ve svém okolí ďábelského našeptavače?   
 
Blíženci 22. 5. až 21. 6. 
Vzlykejte a plačte a naříkejte až nářkem vzbudíte všechna noční zvířata a ptáky, kteří vyletí ze svých postelí a vyklovou všem mozek. Upřímně, dnešní den bude horor. Ale vy to zvládnete, protože jste na to připravení. Proboha, hlavně si dnes nic neberte osobně a nic neberte vážně! Je to jen thriller, který běží v televizi a vy v něm prostě jen dneska musíte hrát hlavní roli. 
 
Rak 22. 6. až 22. 7. 
Dnes nepolevujte ve svých předsevzetích. Co jste si uložili, to splňte. Nic se za vás nevyřeší, když pro to sami nic neuděláte. Hvězdy jsou dnes jednoznačně na vaší straně, přejí aktivním. Vaše dobré hvězdy dnes už od rána cvičí pilates a komunikační dovednosti na semináři osobnostního rozvoje. Přidejte se k nim.   
 
Lev 23. 7. až 22. 8.
Hvězdy vám, milí lvi, vzkazují, že dnes dojde k události, jejíž dopad ovlivní vaši budoucnost. Buďte proto dnes precizní a dávejde si na všem záležet, ať už je to meditace, práce, finance nebo sex.
 
Panna 23. 8. až 22. 9. 
Milé panny, ve vaší kariéře se vyskytnou problémy. Skočí na vás nějaká zásadní výzva. Hvězdy jsou vám ale do konce roku nakloněny. Pokud tedy máte profesní záležitost, kterou můžete vyřešit ještě v tomto roce,neváhejte a jděte do toho. Hele panny, bude to čelenž a vy to dáte! Je to jen a jen otázka dobrého načasování. Jděte o toho čelem (a nakonec, klidně i jinou částí těla)!
  
Váhy 23. 9. až 23. 10.
Pro astrologa došlo k tomu nejhoršímu, dnes se nic zásadního nestane. Hvězdy vám nic neradí, dnešní den bude prostě jen velká nuda, nuda, nuda! Dejte si panáka nebo víc panáků, třeba vás napadne, jak to vylepšit. 
 
Štír 24. 10. až 22. 11. 
Nepolevujte ve svých touhách, nechte vaši mysl podlehnout svým přáním a představám. Hvězdy jsou nakloněny vše vám dnes splnit. Takže zároveň i trochu pozor! Sex v kleci se lvi dnes raději ze svých představ vynechte. 
 
Střelec 23. 11. až 21. 12. 
Zdá se, že se vaše životní forma zlepšuje. Dnes je čas na veselé aktivity. Udělejte si radost, pečujte o sebe a buďte na sebe hodní. Kniha, hudba, pletení. Tanec ještě stále ne!
 
Kozoroh 22. 12. až 20. 1. 
Dnes nikomu nic nepůjčujte, ani auto, ani peníze, kapesník nebo rovnátka. Jak to půjčíte, už vám to nikdy nevrátí. Nebuďte žárliví a nedělejte scény, jen si dnes chytře a nenápadně ohlídejte své partnery.
 
Vodnář 21. 1. až 20. 2. 
Zdá se vám, že vás život je jako přepravka s lahvovým pivem. Nejdřív plná a pak prázdná. Nebojte se, zase jí naplníte. Stačí skočit do řetězce a bude zase veselo!   
 
Ryby 21. 2. až 20. 3.
Váš emocionální život se zlepšuje. Cítíte to? Ale jistě, musíte to cítit. Je vám teplo a blaze, starosti někam odplouvají a vy jste šťastní. Užijte si to, jde o dar z nebes. Měli byste to ale cítit ještě dřív než si zahulíte nebo se zlejete.