4.12.2015

 

 

Beran 21. 3. až 20. 4. 
Raněné ptáčátko, nemocné štěňátko, nešťastné kuřátko z hromadného chovu. Dnes budete mít tendenci se dojímat. Klidně si poplačte, ale nenechte se žádným ptáčátkem, štěňátkem, jehňátkem a ani kuřátkem citově vydírat. Víte, jaká mláďata jsou! A pozor na koťátka, ta jsou nejhorší!
 
Býk 21. 4. až 21. 5. 
Dnes odpočívejte, relaxujte. Odežeňte od sebe všechny chmury a starosti, slavte! Ptáte se co? Jste na světě, žijete, jste zdraví, veselí, inteligentní (jinak byste nebyli na této stránce), máte před sebou budoucnost! Užívejte život a slavte!

Blíženci 22. 5. až 21. 6. 
Dnes budete lítat na své libidu. Budete si říkat, že je to příjemné a správné. Ano, příjemné možná,ale správné rozhodně ne. Vždyť je advent! Kroťte se trochu, vaše rodina už začala uvažovat o tom, že vás umístí až do vánoc do kláštera. Pokud žádnou rodinu nemáte, jste singl sirotek, pak si na libidu klidně leťte, kam chcete. Dejte si pozor na setkání s raky.
 
Rak 22. 6. až 22. 7. 
Dnešní den je ve znamení Venuše, dejte si pozor na setkání s blíženci, kteří dnes nasedli na svá libida a vydali se na lov. Jestli máte závazky, nepodléhejte svodům, dnes jsou vaše schopnosti odolávat totiž nesmírně oslabené. Ideálně si zalepte vaše intimní místa vánočním těstem a kontemplujte. Pokud nemáte žádné závazky, nic si nikam nelepte a užívejte si. 

Lev 23. 7. až 22. 8.
Lvi, vaše vášnivá povaha by vás dnes mohla dovést až neštěstí a k neuváženým rozhodnutím! Kroťte svojí žárlivost, důvěřujte svému partnerovi a dávejte si pozor na všechny našeptavače a zpochybňovače vašeho vztahu. Pokud žádný vztah nemáte, chyťte se s Venuší a s Amorem kolem pasu a leťte na vlnách bezpečného sexu. Ano, kondom je vaše heslo pro dnešní den.

Panna 23. 8. až 22. 9. 
Jste pozvaní na večírek? Nebo na posezení s přáteli u skleničky? Na přednášku O nebezpečí mimoděložního těhotenství? Neváhejte, dnes jděte mezi lidi. Je pátek večer, společnost vás volá. Budete milí a okouzlující společníci.

Váhy 23. 9. až 23. 10.
Rozhodli jste se věnovat na charitu své dva roční platy a ještě si na to vzít půjčku? Ale jděte, nepřehánějte to, vaše viny z vás žádný finanční příspěvek stejně nesejme. Tím, že se zničíte, nikomu nepomůžete. Kdo pak bude platit na vás? Stanovte si přesnou částku, kterou chcete na dobročinnost věnovat. Pokud je například váš měsíční příjem 13 000 Kč čistého, věnujte 130 Kč. Nepodléhejte propagandě, že chudší mají dávat nejvíc. Pokud je váš měsíční příjem 63 000 Kč, dejte 630 Kč. Jestliže jste miliardář, věnujte klidně nějaký ten milion a úsměv k tomu. 

Štír 24. 10. až 22. 11. 
Rozhodli jste se obětovat na nákup vánočních dárků své dva roční platy a ještě si na to vzít půjčku? Ale jděte, nepřehánějte to, vaše viny z vás žádné peníze nesejmou. Lásku si nekoupíte! Stanovte si přesnou částku, kterou chcete do dárků pro své nejbližší investovat. Pokud je například váš měsíční příjem 13 000 Kč čistého, věnujte 130 Kč. Nepodléhejte propagandě, že chudší mají dávat nejvíc. Pokud je váš měsíční příjem 63 000 Kč, dejte 630 Kč. 

Střelec 23. 11. až 21. 12. 
Jste nešťastní, že nemáte peníze! Pláčete, protože byste chtěli nakoupit svým nejbližším spousty dárků a udělat jim nádherné vánoce a nemáte na to. Neblázněte! Vánoce jsou o radosti, o kráse, o lidech, které milujete a oni milují vás. Představte si chudáka miliardáře, myslíte, že by ho potěšilo 100% bavlněné povlečení z e-shopu Něžný povlak.cz stejně jako vaši maminku, manželku, babičku nebo sestru? To jistě ne. Tak nezoufejte, vaše možnosti, jak potěšit, jsou neomezené. 

Kozoroh 22. 12. až 20. 1. 
Nevíte, co nakoupit a kde na to vzít? Věřte hvězdám, které říkají, i malý dárek dokáže potěšit. Co třeba 100% bavlněné povlečení z e-shopu Něžný povlak.cz pro vaši maminku, manželku, babičku nebo sestru? Milence povlečení nekupujte! Nebo vlastnoručně ulovený zajíc, kterého pak společně odešlete nějaké ještě chudší rodině do Afriky? Zážitky, emoce, společně prožité chvíle, to je to nejcennější, co v životě máme. Vzkazují hvězdy. 

Ryby 21. 2. až 20. 3.
Měly byste se už přestat litovat a utápět se ve vašich fantasmagorických představách, vykročit ze svého světa iluzí do reality a investovat energii do vašeho nejbližšího okolí. Ukliďte, nakupte, jděte s dětmi na procházku, vyvenčete psa, vezměte partnera nebo partnerku do kina nebo na vánoční trhy, ale prosím, vylezte už z té své kukly. Radí hvězdy!