3.12.2015

 

Beran 21. 3. až 20. 4

Dnešní den je nakloněn milostnému dobrodružství. Jestli jste ale správně ustájeni v tom správném milostném vztahu, jen se flirtem trochu rozdovádějte a pak honem skokem do vlastní ohrádky! Pokud jste singl, popusťte uzdu všem svým vášním. A že vy to umíme!

 

Býk 21. 4. až 21. 5. 

Býci, dnes je čas řešit praktické věci, které dlouho odkládáte. Například odtajnit obvodní doktorce skutečnost, že máte vysoký tlak nebo zavolat zedníkovi. Prokrastinace už bylo dost! Vzhůru do reality, nebojte se, vy to přece s realitou dobře umíte. Dnes buďte zoufale přízemní!

 

Blíženci 22. 5. až 21. 6. 

Oddávejte se relaxačnímu odhmotnění! Meditujte nebo si aspoň v polední pauze dovolte malé denní snění. Napojení na vesmírnou energii vás osvěží víc než vitamín.

 

Rak 22. 6. až 22. 7. 

Dnes pozor na všechny špičaté předměty jako jsou rohy stolů, šipky, šípy, bajonety, nože, meče. Naopak jehly k vám budou přátelské, pokud jdete na odběr krve nebo na kroužek šití, nemáte se čeho obávat.

 

Lev 23. 7. až 22. 8.

Jestli si potřebujete na někoho zařvat, dnes si na něj klidně zařvěte!

 

Panna 23. 8. až 22. 9. 

Pozor na finance! Nikomu nepůjčujte a ani vy si od nikoho nepůjčujte, i kdyby to byla banka a kocour by vám sliboval, že vám každý měsíc přinese v tlamičce zpátky pětistovku.

 

Váhy 23. 9. až 23. 10.

Pozor na kolegy v práci! Číhají na vás a slintají blahem při představě, že uděláte chybu. Nedejte se nachytat!

 

Štír 24. 10. až 22. 11. 

Jděte nakupovat vánoční dárky, už je čas! Zkuste využít zajímavé slevy na renata.cz

 

Střelec 23. 11. až 21. 12. 

Jestli máte pocit, že se vám nic nedaří a pekelné mocnosti se proti vám spikly, nebuďte smutní, bude líp!  Všichni vás mají rádi a to je síla proti celému peklu větší než den proti noci.

 

Kozoroh 22. 12. až 20. 1. 

Někdo v daleké cizině na vás myslí. Možná brzo dostane dopis nebo pohlednici.

 

Vodnář 21. 1. až 20. 2. 

Hodně čaje do citrónu a med nejen na chleba! Hrozí vám nachlazení. Dnes se zachumlejte do všeho měkkého, co máte po ruce!

 

Ryby 21. 2. až 20. 3.

Výborný den pro závažná rozhodnutí! Dnes podepisujte, rozhodujte, nakupujte, prodávejte, budete mít štěstí a nemůžete udělat chybu.