Horoskop na dnešní den 2.12.2015

Beran 21. 3. až 20. 4

Milí berani dnes jděte pozpátku. Vstaňte večer, lovte po tmě jako kočky, jděte do baru, užíjte si a spát jděte až k ránu! 

 

Býk 21. 4. až 21. 5. 

Pozor na podpisování závažných smluv a pojídání kyselých rybiček, může vám po nich být špatně. Dnes si raději ukousněte prsty než byste něco podepsali anebo si něco kyselého strkali do pusy. Zítra je taky den. 

 

Blíženci 22. 5. až 21. 6. 

Blížence dnes čeká den plný lenošení a zahálky. Nenechte se vyprovokovat. Dnes si odpočinek opravdu zasloužíte. Bohyně Válenda s úložným prostorem nad vámi drží svojí ochranou nožku. 

 

Rak 22. 6. až 22. 7. 

Raci, dávejte si pozor na své zdraví! Hýčkejte své ledviny a laskejte svá játra. Pokud vás budou brnět prsty, jde o počáteční příznaky děsu a běsu, který vás v příštích dnech nemine, ale nemusíte se obávat. Vaše běsy a děsy budou příjemné a snadno je zvládnete!

 

Lev 23. 7. až 22. 8.

Lvi, jste králi zvířat, tak o sebe pěkně pečujte! Kupte si něco dobrého k jídlu a něco hezkého na sebe. Na vše dnes s úsměvem odpovídejte ano a myslete si přitom, co chcete. Buďte lehkomyslní. Vemte si půjčku a neptejte na úrok. Jděte do toho!

 

Panna 23. 8. až 22. 9. 

Dnes pozor dnes na každého, kdo má na sobě něco růžového, i kdyby to mělo být jen spodní prádlo.

 

Váhy 23. 9. až 23. 10.

Pozor na psy bez vodítka. Zdivočelý pes by vám mohl ukousnout penis nebo ňadro. Dnešní den by tedy mohl pro vás znamenat nepříjemnou zkušenost s se psem nebo jiným zvířetem. Vyhýbejte se tedy parkům, zoologickým zahradám a výběhům s volně se pohybující zvěří. 

 

Štír 24. 10. až 22. 11. 

Dnes si z nikoho nedělejte legraci, vyhýbejte se ironii a nadsázce. Mohli byste bez legrace dostat přes hubu.

 

Střelec 23. 11. až 21. 12. 

Dnes pozor na srdce, jestli si ho zlomíte, už ho nikdy neslepíte!

 

Kozoroh 22. 12. až 20. 1. 

Nadechněte se a rozeběhněte se! Dnes se vám bude dařit ve všem, do čeho se pustíte!

 

Vodnář 21. 1. až 20. 2. 

Milí vodnáři, vy si dnes můžete dělat, co chcete. Nic zlého se vám nestane. Čeká vás magická noc, která vám přičaruje řadu nezapomenutelných zážitků a setkání. Proto rychle se rozeběhněte do noci anebo si aspoň s někým milým zatelefonujte. 

 

Ryby 21. 2. až 20. 3.

Ryby sice vypadají navenek chladně, ale dovedou se pěkně rozparádit. Proto si dnes milé ryby dejte pozor především na svojí výbušnost. Dnes se prostě kroťte! Dávejte si pozor na alkohol, lehké drogy a pornostránky, které si tak rádi prohlížíte hlavně v zaměstnání! Vzrušený šéf za vašimi zády nemusí být ta nejpříjemnější zkušenost.